Moderno E Renovado Studio Em Copacabana

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Moderno E Renovado Studio Em Copacabana Rio de Janeiro ligt in de Copacabana Beach wijk, binnen 25 minuten lopen van het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten.

Geniet van het comfort van een badkamer in dit appartement, dat met een haardroger en badlakens is uitgerust.

De zelfcatering faciliteiten hebben een complete keuken met een koelkast en keukengerei.

Dit 1-badkamer appartement is binnen 6 km van het Museu da República te vinden. Populaire plaatsen in de omgeving omvatten de Escadaria Selarón binnen 25 minuten wandelen ervan en Igreja Sao Paulo Apostolo in de buurt van dit appartement van 30 m². Christus de Verlosser is binnen 3 km afstand van Moderno E Renovado Studio Em Copacabana genesteld. Deze accommodatie bevindt zich binnen het bereik van Siqueira Campos metrohalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Moderno E Renovado Studio Em Copacabana Rio de Janeiro
Lindo Apartamento Com 2 Suites
Mobiele prijsaanbieding

Lindo Apartamento Com 2 Suites

22 m van de accommodatie
USD 996 USD 896
per nacht
Luxo 2 Suites Copacabana
Mobiele prijsaanbieding

Luxo 2 Suites Copacabana

9.0
Schitterend 1 beoordeling
22 m van de accommodatie
USD 236 USD 212
per nacht
Apart In Copacabana
Mobiele prijsaanbieding

Apart In Copacabana

9.0
Schitterend 1 beoordeling
22 m van de accommodatie
USD 125 USD 113
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    12 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Moderno E Renovado Studio Em Copacabana te vinden?
      Moderno E Renovado Studio Em Copacabana is in de Copacabana Beach wijk gesitueerd, binnen 25 minuten lopen van het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Moderno E Renovado Studio Em Copacabana?
      Populaire plekken in de buurt van Moderno E Renovado Studio Em Copacabana zijn onder andere Christus de Verlosser, het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade, de Escadaria Selarón.
    • Hoeveel kost het om bij Moderno E Renovado Studio Em Copacabana te verblijven?
      De huurprijs van Moderno E Renovado Studio Em Copacabana is $276.
    • Welke betaalmethoden worden in het appartement geaccepteerd?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Visa
      • Diners Club
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Moderno E Renovado Studio Em Copacabana?
      Restaurants in de buurt van Moderno E Renovado Studio Em Copacabana zijn onder andere Cafe e Bar Social De Copacabana en Crac A Batata Frita restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Moderno E Renovado Studio Em Copacabana internetverbinding?
      Ja, Moderno E Renovado Studio Em Copacabana biedt Wi-Fi.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in het appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in het appartement.
    • Is er een keuken in Moderno E Renovado Studio Em Copacabana?
      Bij Moderno E Renovado Studio Em Copacabana vinden gasten een keuken met een koelkast, een broodrooster en keukengerei.
    • Hoe groot is Moderno E Renovado Studio Em Copacabana?
      Moderno E Renovado Studio Em Copacabana heeft een totale oppervlakte van 30 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    12 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Moderno E Renovado Studio Em Copacabana Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten